28 اسفند 1395 14:4:6
ديدار جناب آقاي دكتر خباز استاندار محترم ​سمنان و هيات همراه مورخ 26 / 12 / 95 از سازمان برنامه و بودجه استان سمنان
ساعت 8 صبح روز پنج شنبه مورخ 26 / 12 / 95  جناب آقاي دكتر خبازاستاندار محترم و هيات همراه طبق روال سالهاي قبل آخرسال جهت ديدار و عرض خسته نباشيد به همكاران وارد سازمان شدند در ابتدا پس از ورود به سازمان واستقبال گرم و صميمي جناب آقاي طاهري رييس سازمان برنامه و بودجه استان سمنان ، معاونين و همكاران سازمان  و پس از بازديد از واحدها و معاونت هاي سازمان طي جلسه اي در دفتر رييس سازمان وارائه گزارشي مختصر از اقدامات انجام شده با معاونين ارائه گرديد .

در ادامه جلسه اي با حضور اين عزيزان و همكاران  در سالن فجر سازمان برگزار گرديد.

جلسه با تلاوتي چند از كلام خدا و خوش آمد گويي جناب آقاي طاهري رييس سازمان برنامه و بودجه استان و معرفي همكاران سازمان شروع گرديد كه معاونين وكارشناسان هر حوزه به تشريح وظايف و ارائه عملكرد حوزه خود پرداخته و مشكلات و پيشنهادهاي خود را عنوان نمودند .

در ادامه مهندس زنديه وكيلي معاون هماهنگي امور عمراني استاندار سمنان اعلام داشتند كه مجموعه ي سازمان برنامه و بودجه به عنوان نيرويي كارشناسي و متخصص وكاربلد در استان است و نقش مشورتي و اساسي را در پيشبرد امور مختلف استان دارد .

سپس جناب آقاي دكتر خباز استاندار محترم فرمودند بر خود لازم دانستم تا به پاس قدرشناسي از تلاش پيگير و همت عالي كاركنان سازمان برنامه و بودجه به ديدار پرسنل خدوم اين مجموعه بيايم چون اين روزها ليله القدر بودجه كشور است . خدا را شكر كه      علي رغم بي تدبيري گذشته مبني بر انحلال سازمان برنامه و بودجه آب رفته به جوي بازگشت و اين سازمان مجددا به همت دولت تدبير و اميد شكل گرفت و احيا گرديد .

ايشان در ادامه بيان داشتند در گذشته بيشتر به بودجه توجه مي شد تا به برنامه ولي قانون گذار از مقدم دانستن برنامه بر بودجه هدف داشته بي ترديد توجه به برنامه محوري مي تواند آثار مثبت و متحول كننده ي خود را بر جاي بگذارد و چنانچه با استفاده از خرد جمعي پيش رويم مي توان آينده اي روشن براي استان سمنان متصور بود. 

جناب آقاي دكتر خباز استاندار محترم اعلام داشتند شما به منزله ي باغباني هستيد كه نهالي را غرس مي كنيد و اميد آن دارد كه ديگران از سايه و ثمره ي آن استفاده نمايند كه عملكرد مجموعه سازمان مديريت برنامه و بودجه بي نظير و ستودني است.

بهره وري زمينه ساز توسعه كشور است و در صورتي كه به بهره وري نرسيم آهنگ رشد و توسعه را نخواهيم داشت . استفاده كم از امكانات بازدهي و بهره وري مطلوب هدف كار همه بايد باشد در سازمان برنامه و بودجه استان آهنگ رشد و توسعه  اگر با خرد جمعي و برنامه علمي با نگاه بهره بروري شروع شود قطعا آينده درخشاني را شاهد خواهيم بود چون بعد هر سختي و گرفتاري خداوند حالت فرح و رفاه را براي مردم فراهم خواهد ساخت .

در ادامه اعلام داشتند كه در آستانه ي نوروز بياييد دلهايمان را نيز خانه تكاني كنيم و سال نو را پر خير و بركت آغاز نماييم.

در پايان جلسه كتابي ارزشمند به عنوان هديه فرهنگي از سوي رئيس سازمان برنامه و بودجه استان  به استاندار محترم اهدا گرديد .

جلسه با ذكر صلواتي بر محمد و آل محمد (ص) پايان يافت و جناب آقاي استاندار با بدرقه جناب آقاي طاهري رييس سازمان برنامه و بودجه و همكاران سازمان اين ديدار پايان يافت .


Powered by Tetis PORTAL