برگزاري ششمين جلسه شوراي برنامه ريزي و چهل وهشتمين جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي درمهدي شهر
  1397/07/15

  جلسه مشترك شوراي برنامه ريزي و توسعه استان و ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان در روز يكشنبه مورخ 97/07/15 به رياست جناب آقاي دكتر چاوشي استاندار و رئيس محترم جلسه و با حضور اعضا و مدعوين محترم در محل سالن جلسات فرمانداري شهرستان مهديشهر تشكيل گرديد.

  پس از تلاوت آياتي چند از كلام ا... مجيد، جناب آقاي ارگي فرماندار محترم شهرستان مهديشهر ضمن عرض خير مقدم و تقدير و تشكر از حضور اعضا و مدعوين شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به ارائه گزارشي از تشكيل دو كارگروه براي بررسي مسائل و مشكلات حوزه هاي اقتصادي، منابع انساني و تشكيلات اداري و امور عمراني و زيربنايي شهرستان به رياست معاون محترم هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و سرپرست محترم معاونت هماهنگي امورعمراني استانداري و با حضور رياست محترم سازمان مديريت و برنامه ريزي استان برگزار گرديده پرداختند.

   در ادامه امام جمعه محترم شهرستان مهديشهر ضمن عرض خيرمقدم، به ارائه نكات اخلاقي مهم در زندگي و درس گرفتن و رسم عبوديت از واقعه كربلا را بيان نمودند و مديريت نفس انسان را در شرايط جنگ اقتصادي كنوني مهم برشمردند. ايشان همچنين بر ضرورت حل مسائل و مشكلات شهرستان مهديشهر تأكيد داشتند.  

  سپس جناب آقاي دكتر چاوشي استاندار و رئيس محترم جلسه ضمن خوش آمدگويي فرمودند: دشمن كه ابزار نظامي را براي نفوذ در ايران ناكارآمد مي‌داند با هر حربه‌اي مي‌كوشد تا بين مردم و نظام شكاف ايجاد كند، ايشان با تأكيد بر اينكه به بركت همين مردم امروز ايران يكي از مقتدرترين كشورها در منطقه شناخته‌شده است، افزودند: پشتوانه هر نظامي مردم آن جامعه هستند كه بايد در شرايط جنگ اقتصادي كه دشمن به راه انداخته است بيش از هر زمان ديگري هوشيار باشيم.

  همچنين ايشان تأكيد كردند مصوبات و موضوعات كارشناسي شده شهرستان مهديشهر توسط دو معاونت استانداري تا پايان مهر ماه تعيين تكليف گردند.