پيام تسليت رئيس محترم سازمان به مناسبت فرارسيدن ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)
  1398/10/19

  رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان سمنان ، در پيامي فرارسيدن شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ايام فاطميه را تسليت گفتند.
  به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان سمنان، در متن پيام جناب آقاي مالكي آمده است:

   

  حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) فرمودند:
  هر كس عبادات و كارهاي خود را خالصانه براي خدا انجام دهد، خداوند بهترين مصلحت ها و بركات خود را براي او تقدير مي نمايد.

   

  دهه فاطميه روزهاي غمبار سوگواري بر شهادت بزرگ بانويي است كه معيار فضايل بود و همگان را به پارسايي و پايداري فرا مي خواند. حضرت زهراي مرضيه (س)  ام ابيها بود و تكيه گاه پيامبر عظيم الشان السلام، و بزرگ ترين آموزگار بانوان جهان. او كه در دوران حيات خويش نمونه عصمت و صبر و ايثار بود و با شهادت مظلومانه و سيره زندگي خود به جهانيان آموخت هر كس به ريسمان الهي و خاندان نبوت تمسك جويد، بي ترديد راه حق و حقيقت را برگزيده است و تا هميشه تاريخ در اذهان بيدار دلان جهان زنده خواهد ماند. 
  شخصيت برجسته و بارز ام الحسنين حضرت فاطمه (س) كه از سوي پدر بزرگوارشان حضرت محمد مصطفي(ص) “ام ابيها” لقب گرفتند، اسوه اي كامل و جامع براي زنان جامعه اسلامي از صدر اسلام تاكنون است.
  اينجانب فرا رسيدن ايام غمبار و حزن انگيز فاطميه و سالروز شهادت پاره تن پيامبر (صلي الله عليه و آله) و اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) را بر محضر مبارك حضرت ولي عصر (عج الله تعالي فرجه الشريف) ، مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) و همه رهروان حضرتش در جهان خصوصا مردم شريف و متدين استان سمنان تسليت عرض مي نمايم.
  آرزومندم در اين ايام سوگواري بكوشيم تا پيروان شايسته‌اي براي مكتب اسلام بوده و با تأسي از سيره اهل‌بيت عصمت و طهارت در مسير سعادت و بهروزي گام برداريم.

   

  Powered by Tetis PORTAL