J
I
K
A
B
يكشنبه 22 تير 1399
5 ارديبهشت 1398 7:56:21
پرداخت كمك هزينه تلفن‌همراه براي كدام گروه از كاركنان دولت مجاز است؟

پرداخت كمك هزينه تلفن همراه تا ۳۰ هزار تومان در ماه به مديران و كارمنداني كه بنا به شرايط خاص بايد به طور مستمر در دسترس باشند، به تشخيص رييس دستگاه اجرايي يا مقام مجاز از طرف وي مجاز است.

به گزارش مركز اطلاع رساني ، روابط عمومي وامور بين الملل سازمان برنامه و بودجه كشور براساس ماده ۱۴ ضوابط اجرايي بودجه ۱۳۹۸ كه به تصويب هيات وزيران رسيده، پرداخت كمك هزينه تلفن همراه تا ۳۰ هزار تومان در ماه به مديران و كارمنداني كه بنا به شرايط خاص بايد به طور مستمر در دسترس باشند، به تشخيص رييس دستگاه اجرايي يا مقام مجاز از طرف وي مجاز است.


Powered by Tetis PORTAL